Hosting WooCommerce – niezawodny backup i szybkie serwery

Prowadzisz sklep online lub myślisz o rozpoczęciu takiej działalności? W takim razie powinieneś dowiedzieć się więcej na temat hostingu WooCommerce. Jest to wiedza, która z pewnością ułatwi Ci pracę.

Czym jest Hosting WooCommerce?

Najczęściej wybieranym CMS-em na całym świecie jest WordPress. Z tego rozwiązania korzysta ponad 60 procent stron WWW. Jeżeli także jesteś zainteresowany tym systemem, to tworząc sklep online sprawdź wtyczkę WooCommerce. Dzięki tej wtyczce stworzysz sklep WWW pogodzony z posiadaną przez Ciebie stroną WordPress. Warto zastanowić się, jakiego potrzebujesz hostingu.

Dlaczego warto skorzystać z Hostingu WooCommerce?

Jeżeli korzystasz z systemu WordPress, prawdopodobnie codziennie używasz sporej ilości wtyczek. Zapewnia Ci to łatwość uzyskania oczekiwanego efektu na prowadzonej przez Ciebie stronie. Dodatkowo efekt ten w wielu przypadkach można uzyskać za darmo. Tak samo jest z WooCommerce, który pozwala sprawnie i swobodnie założyć sklep na stronach WWW. Na ten moment z tego rozwiązania korzysta około 30 procent e-commerców na całym świecie. Użytkownicy mają pozytywne opinie na temat WooCommerce np. na stronie wordpress ocena wynosi 4,9/5. Opinie na innych serwisach dużo się nie różnią, bo wahają się od 4/5 do 5/5 gwiazdek. Dzięki temu wiadomo, że Hosting WooCommerce to wyśmienita opcja. Czytelność i intuicyjność wtyczki to ogromny plus, ponieważ każdy będzie w stanie dobrze ją wykorzystać. Nawet osoby nieposiadające doświadczenia w korzystaniu z tego typu narzędzi są w stanie sobie z nimi poradzić. Właśnie dlatego ta wtyczka polecana jest dla osób zaczynających swoją przygodę z siecią i prowadzeniem sklepu online. Wtyczka oferuje wiele gotowych dodatków, które pozwolą Ci uzyskać oczekiwany efekt bez pomocy programistów. WooCommerce jest aktualizowane od 2011 roku więc nie musimy się obawiać o to, że jest to przestarzała opcja. To kolejny pozytyw.

Co dokładnie oferuje WooCommerce?

– Prostą i intuicyjną obsługę panelu administracyjnego WrodPress
– Umożliwia integrację z powszechnymi systemami płatności a także usługami kurierskimi.
– Sklep online WooCommerce jest bezpłatny.
– Usprawnianie pod SEO
– Osoba korzystająca z WooCommerce ponosi jedynie koszt zakupu dodatków i wtyczek, których jest ogromna ilość i różnorodność. Dzięki nim łatwiej będzie uzyskać oczekiwane efekty.

Jaki hosting wybrać?

Tym co najczęściej interesuje osoby korzystające z hostingu Woocommerce jest szybkość. Wymaganie minimalne, które podają twórcy są wręcz nieodczuwalne.
Tak się one prezentują:
-PHP 7.4 lub wyższe.
-Zalecana wersja MySQL 5.6 lub MariaDB wersja 10.1. Można też używać wyższej.
-Wsparcie HTTPS.
-Limit pamięci 256 MB lub większy.

Mogłoby się wydawać, że wystarczy kupić nawet najtańszy pakiet a będziesz mógł prowadzić sklep online. W rzeczywistości jest to trochę trudiejsze. Prowadzenie sklepu internetowego jest wymagające, ale korzystanie z odpowiednich narzędzi, wtyczek i usług z pewnością ułatwi Ci to zadanie. Jedną z nich jest właśnie hosting WooCommerce. Dowiedz się więcej na cyberfolks.pl

Redakcja guideme24.pl