Jakie są telefony Samsung serii M?

Jeżeli masz już na oku jeden z telefonów Samsung serii M, to zapewne zastanawiasz się, czym wyróżnia się ten konkretny model. Jeśli nie znasz natomiast nowoczesnych urządzeń oferowanych przez markę Samsung, to może jest to właśnie najlepszy moment, aby dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Oto trzy telefony, które warto poznać! 

Smartfony Samsung serii M – co warto o nich wiedzieć?

Samsung Galaxy seria M to idealny wybór dla wielu użytkowników. Mamy tutaj nowoczesne telefony, które oferują ciekawe rozwiązania pozwalające na komfortowe użytkowanie telefonu zarówno w pracy, jak i w domu. Nie da się ukryć, że dzisiejsze smartfony to po prostu miniaturowe komputery, które mieszczą się w naszej kieszeni. 

Wszystkie telefony z Samsung serii M wyróżnia wbudowany od samego początku Samsung Knox chroniący urządzenie i obecne na nim pliki od pierwszego włączenia. Nie martw się o ingerencję szkodliwych oprogramowań i innych zagrożeń. Dodatkową ochroną jest również fakt, że Galaxy seria M to urządzenia wyposażone w czytnik linii papilarnych. Został on umieszczony w przycisku zasilania, a to sprawia, że odblokowanie ekranu jest bardzo proste. 

Samsung Galaxy seria M, czyli jakie modele dostępne są w ofercie?

Popularna seria Galaxy M to trzy urządzenia, które różnią się od siebie poszczególnymi parametrami. Na przykład dwa z dostępnych wariantów zostały wyposażone w potrójny aparat 50MP, przy czym trzeci model posiada główny aparat 108MP. Dlatego też przed zakupem warto zdecydować, które funkcje i zastosowane technologie mają dla nas szczególne znaczenie. Jakie telefony znajdziemy w ofercie marki Samsung?

●      Samsung Galaxy M23 5G,

●      Samsung Galaxy M53 5G,

●      Samsung Galaxy M13.

Samsung Galaxy seria M oraz jej możliwości

Razem z marką Samsung możesz zadbać o stan swojego urządzenia. Skorzystaj z interaktywnej diagnostyki, a także możliwości optymalizacji za pośrednictwem aplikacji Samsung Members. To sposób na polepszenie wydajności smartfona. Możesz również skorzystać z infolinii, która pomoże Ci rozwiązać problemy z urządzeniem.  

Seria Galaxy M to także smartfony wyposażone w czytnik linii papilarnych. To wygodne w użytkowaniu rozwiązanie, ponieważ sam czujnik został umieszczony w przycisku zasilania. W ten sposób ochronisz dane znajdujące się na urządzeniu. Dodanie hasła lub odcisku palca sprawia, że to Ty nadzorujesz, kto ma dostęp do plików obecnych w telefonie. 

Powyższe urządzenia zostały wyposażone w ośmiordzeniowy procesor. Co to oznacza dla użytkownika? Jest to po prostu większa wielozadaniowość. Graj w zainstalowane na urządzeniu gry bądź korzystaj z kilku aplikacji jednocześnie. Twój smartfon będzie działał szybko i dobrze. 

Warto dodać, że powyższe telefony dają też możliwość przechowywania niemałej ilości danych. W momencie, gdy wbudowana pamięć (64GB /128 GB / 256 GB) jest niewystarczająca, możesz podjąć decyzję o jej rozbudowaniu. To wszystko jest możliwe dzięki obsłudze kart microSD. Ile plików możesz więc przechowywać? Możliwe jest rozbudowanie pamięci nawet do 1 TB.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Redakcja guideme24.pl