Logitech G923 – poznaj gadżet, który uatrakcyjni zabawę z PlayStation 4 i PlayStation 5

Wysokiej klasy kierownica wyścigowa, w pełni kompatybilna z PlayStation 4 i PlayStation 5 to absolutny must have zaawansowanego gracza. Rewolucjonizacja wyścigów w wirtualnym świecie, Twoim zdaniem wymaga testów?

Wypożycz Logitech G923 w Plenti i ciesz się możliwościami, które zapewnia ten gadżet. Przeczytaj i zobacz, o czym musisz wiedzieć i jakiej rozrywce będziesz mógł się oddać. 

Wnętrze, które decyduje o komforcie. Nowe rozwiązania w Logitech G923

Chociaż Logitech G923 wygląda niemal tak samo jak poprzedni model marki (G29), prezentuje innowacyjne rozwiązania. To dobry ruch – producent zostawił to, co dobre (kształt i układ przycisków), jednocześnie wzbogacił proponowaną nowość o niezwykle bogate wnętrze. Nowatorska kierownica wyścigowa zwraca uwagę systemem siłowego sprzężenia zwrotnego i stworzonym od podstaw systemem Trueforce, maksymalnie zwiększającym realizm gry. 

Wirtualne wyścigi i realistyczne wrażenia

Logitech G923 to absolutna innowacja w świecie wirtualnych wyścigów. Gadżet, dzięki wspomnianemu już systemowi Trueforce 1000 razy na sekundę analizuje siły, które występują w grze i za pomocą dwóch silników… przenosi się bezpośrednio na kierownicę! Co to oznacza dla gracza? Maksymalnie realistyczne wrażenia. W jakich grach na PlayStation 4 i PlayStation 5 możesz je poczuć? Sprawdzisz poniżej.  

Rozrywka dopasowana do potrzeb. Gry na PS 4 i PS5, w które zagrasz z Logitech G923

Logitech G923 to kierownica, która została zaprojektowana po to, żeby dopasować się do fizyki gry. Gra musi być jednocześnie kompatybilna ze sprzętem. W co zagrasz na PlayStation 4 lub PlayStation 5, z wykorzystaniem tej innowacyjnej kierownicy? 

– Wreckfest. Gra wyścigowa, w której złamiesz zasady i poznasz, czym są maksymalnie kontaktowe starcia. Weźmiesz także udział w gigantycznych kraksach i doświadczysz spychania z toru, bezpośrednio przed metą. 

– Spintires Mudrunner. Gra symulacyjna z gatunku jazdy w trudnych i bardzo trudnych warunkach. W tej rozgrywce wejdziesz do wirtualnego świata i doświadczysz prawdziwych trudności – zwłaszcza że Logitech G923 pozwala cieszyć się maksymalnym realizmem rozgrywki.

– Grid Legends. Gra, która wciągnie Cię na dobre. Wartka akcja, zaskakujące zwroty i różnorodność i innowacyjne sposoby na przeżycie niezapomnianych wyścigów to tylko niektóre powody, dla których warto w nią zagrać.

Redakcja guideme24.pl