Zmywarki Toshiba – wysokiej jakości design i skuteczność w jednym

Szukasz idealnej zmywarki? Doskonale trafiłeś! Produkty Toshiby mają w sobie wszystko, co najlepsze: świetnie wyglądają, pasują do wielu różnych przestrzeni, a przede wszystkim są niezwykle skuteczne. Dzięki zastosowanym technologiom naczynia po cyklu mycia są sterylnie czyste, zużycie wody niewielkie, a obsługa urządzenia – prosta i wygodna.

Poszukiwanie zmywarki to nie czas na kompromisy

Wybranie zmywarki, która spełni wszystkie oczekiwania, nie jest łatwą sprawą. Czasem problemem bywa brak miejsca w kuchni, czasem niedostateczna pojemność urządzenia, a czasem jego wygląd. Pojawiają się też zarzuty, że żaden sprzęt nie doczyści serwisu kawowego czy garnków tak skutecznie jak człowiek. To zrozumiałe wątpliwości.

W kwestii sprzętów domowych, które mają służyć przez lata, nie warto iść na kompromisy. Jeśli lubisz gotować, masz dużą rodzinę albo często urządzasz przyjęcia, potrzebujesz zmywarki o odpowiedniej – niestandardowej – szerokości, która pomieści odpowiednią liczbę brudnych naczyń. Za to w przypadku gdy Twoja kuchnia jest niewielka, lepszym wyborem będzie coś o szerokości 45 cm albo zmywarka nablatowa, która nie zajmie cennego miejsca w kuchennych szafkach.

A co jeżeli starannie zaaranżowałeś całą przestrzeń kuchni, dobierałeś fronty szafek, kolor kafelków, a nawet zastawy stołowej i nie chcesz, by cokolwiek psuło osiągnięty dużymi nakładami efekt? Wybierz zmywarkę w zabudowie. Z kolei jeśli cenisz sobie klimat industrialny i liczysz na ciekawy aranż z AGD w roli głównej, rozejrzyj się za zmywarkami wolnostojącymi, których kolorystyka i projekt odbiegają od standardowych.

Zmywarki Toshiba to mnogość modeli i funkcji

Zmywarki Toshiba to odpowiedź na Twoje potrzeby – niezależnie od tego, jakie są one dokładnie. Wszystkie modele i typy sprzętów łączą w sobie zaawansowaną technologię, doskonały wygląd, wysokiej jakości design i przede wszystkim efekty najwyższej jakości – naczynia po umyciu są higienicznie czyste. W ofercie znajdują się:

  • zmywarki nablatowe: DW-08T2EE(S),
  • zmywarki wolnostojące: DW-10F2EE(S), DW-14B2EE, DW14F4EE(BS), DW-15F3EE(BS).

Wszystkie modele wyposażone są także w przydatne funkcje usprawniające obsługę i wpływające na komfort korzystania, m.in.:

  • automatyczne otwieranie drzwi – przyspiesza wysychanie zastawy stołowej i zapobiega powstawaniu zacieków,
  • funkcja Toshiba Hygiene – usuwa aż 99,99% zarazków,
  • światło UV – dezynfekuje naczynia i wnętrze zmywarki,
  • funkcja połowy załadunku – dzięki czemu włączanie załadowanej w części zmywarki jest ekonomiczne i opłacalne.
Panel sterowania zmywarki Toshiba

Zadbaj o swoje naczynia i portfel z Toshibą

Zmywarki mogą mieć oryginalny wygląd, niestandardowy wymiar, oryginalne funkcje dodatkowe ale jedno pozostaje niezmienne: mają skutecznie czyścić naczynia. Urządzenia Toshiba radzą sobie z tym zadaniem doskonale. Wszystko dzięki dwóm zastosowanym technologiom:

  • funkcji Toshiba Hygiene, która usuwa zaschnięte resztki jedzenia i 99,99% zarazków. Dzieje się to dzięki temperaturze 70°C i ciśnieniu 11,3 kPa,
  • dezynfekcji światłem UV, które eliminuje zarazki z mytych naczyń, a przy tym także z wnętrza urządzenia.

Antybakteryjna technologia UV, która powstrzymuje namnażanie bakterii i pleśni, została zastosowana także w nowoczesnym filtrze. To bardzo ważne dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Kolejną funkcją, którą warto wymienić, bo pomaga utrzymać zmywarkę w czystości, jest inteligentny czujnik. Automatycznie uruchamia on proces samooczyszczania po tym, jak wykryje w filtrze resztki jedzenia lub inne zabrudzenia.

Zależy Ci na rozwiązaniach, które będą z korzyścią dla środowiska i Twojego portfela? Toshiba zadbała również o to. Zmywarki zużywają znacznie mniej wody niż ręczne zmywanie – oszczędzasz więc i czas, i pieniądze. Co więcej, nie musisz czekać, aż zabrudzisz dużą liczbę talerzy i kubków – dzięki opcji połowy załadunku możesz uruchomić urządzenie wypełnione tylko w połowie. Dopasuje ono odpowiednią ilość energii i wody do swoich potrzeb.

Talerz w zmywarce Toshiba

Intuicyjna obsługa i dużo miejsca na naczynia

Z obsługą zmywarki Toshiba poradzi sobie każdy. A wszystko to dzięki panelowi sterowania z systemem Touch ControlJego intuicyjne działanie sprawi, że bez trudu uruchomisz odpowiedni program, nastawisz temperaturę czy zatrzymasz pracę urządzenia.

Także załadunek nie będzie problemem, bo zmywarki Toshiba są niezwykle przestronne. W przesuwanym górnym koszu zmieszczą się garnki czy miski, a wysuwana szuflada na sztućce sprawi, że żaden nóż, widelec czy łyżka nie zsuną się i nie wypadną.

Zmywarki Toshiba sprawdzą się w każdym domu. Poznaj wszystkie modele i wybierz taki, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Z pewnością się nie zawiedziesz!

Artykuł sponsorowany

Redakcja guideme24.pl