PL DE

 

Prosta obsługa

Udostępniamy Ci narzędzia, których obsługa jest nieskomplikowana, a przy tym intuicyjna. Zarówno tworzenie przewodnika KROK po KROKU jak i Polityki Prywatności to procesy składające się z kilku, prostych kroków - wykonanie każdego może zająć kilkadziesiąt sekund. Jeśli jednak chcesz, aby Twój przewodnik po serwisie WWW bądź reklama przykuwały uwagę starannością wykonania bądź oryginalnością możesz skorzystać z prostych w użyciu opcji dodatkowych, dzięki którym w dowolny sposób dostosujesz tworzoną przez siebie "Chmurkę" do własnych potrzeb.

 


  

Wsparcie prawne

Wszystkie treści, jakie znajdują się w tworzonych za pomocą naszych narzędzi Politykach Prywatności są zgodne z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Zadbali o to nasi prawnicy, dzięki którym mamy pewność, że przekazujemy Państwo pełnowartościowy produkt.

 


 

Gwarancja aktualności

Przepisy prawa mogą się zmieniać, jednak tworzona przez nas Polityka Prywatności zawsze jest aktualna. Jeśli na Twojej stronie znajduje się niezmieniony kod importujący naszą Politykę Prywatności będzie się ona samodzielnie aktualizowała w taki sposób, aby zawsze uwzględniała aktualnie obowiązujące przepisy.

 


 

Znakomite narzędzie marketingowe

Stworzone przez nas narzędzie świetnie sprawdza się w wielu rolach. Dzięki niemu możesz umieszczać na stronie nie tylko informacje pomocne dla Użytkowników, ale także tworzyć reklamy oraz komunikaty w formie "Chmurek", które będą przypisane do konkretnego elementu strony.