PL DE

O Nas

GuideMe24 to projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Regionalnego. Jest to platforma dostarczająca narzędzia niezbędne podczas tworzenia każdego serwisu WWW.

Stworzona została z myślą o profesjonalistach - twórcach serwisów www i aplikacji mobilnych, specjalistach ds. user experience czy specjalistach do spraw obsługi klienta. Dzięki nam z łatwością wygenerujesz i zaimplementujesz na swoją stronę Politykę Prywatności - stworzoną wraz z zespołem prawników, sprawujacych pieczę nad zgodnością kreowanych dokumentów z przepisami obowiązujęcego prawa. Zaimplementowana dzięki naszej platformie Polityka Prywatności samodzielnie będzie się aktualizowała - dzięki temu zawsze będzie zgodna z obowiązującymi przepisami prawa, nawet jeśli ulegną one zmianie. 

Oprócz Generatora Polityki Prywatności udostępniamy jeszcze jedno, wielofunkcyjne narzędzie - możliwość stworzenia Przewodnika KROK po KROKU po stronie www, aplikacji mobilnej bądź aplikacji Facebook. Dzięki temu nawet najtrudniejsze procesy online, przez które Użytkownik naszego serwisu musi przejść, staną się proste. Tworzony za pomocą naszej wtyczki Przewodnik składa się z kolejnych kroków, które objaśniają funkcjonalności bądź konieczne do wykonania akcje każdego elementu na stronie, który wybierzemy. Instrukcje wyświetlane są w postaci czytelnych chmurek, których wygląd możemy edytować.

Przewodnik zamiast kroków objaśniających poszczególne elementy na stronie może zawierać reklamy, istotne komunikaty oraz inne narzędzia marketingowe i promocyjne - wszystko zależy jedynie od naszej wyobraźni.

GuideME24 to produkt kompletny - dzięki niemu w prosty i szybki sposób możemy wyposażyć nasz serwis www w elementy, które sprawią, że jego użytkowanie będzie intuicyjne, a dzięki temu Użytkownicy chętniej do nas powrócą.