Poznaj pakiety bazowe od TOYA i wybierz idealny dla siebie

TOYA to polski operator telewizji kablowej, a także dostawca internetu i telefonii stacjonarnej oraz komórkowej. Oferta telewizyjna naszej rodzimej firmy robi spore wrażenie – to, aż 4 pakiety bazowe w bardzo atrakcyjnych cenach, 5 pakietów premium i 7 pakietów tematycznych. Te pierwsze wzbudzają szczególne zainteresowanie, bo najtańszy pakiet to koszt poniżej 20 zł miesięcznie. Jak wyglądają inne pakiety bazowe TOYA? Ile kanałów zawierają? Jaki pakiet telewizji wybrać, by najbardziej się opłacało? Sprawdzamy!

Wszystkie pakiety bazowe TOYA

Bazowe pakiety telewizyjne to te podstawowe, z których możesz korzystać „solo” lub uzupełnić je pakietem premium (np. składającym się z kanałów HBO) lub tematycznym (np. sportowym). Pakiety bazowe od TOYA są nie tylko świetną podstawą do stworzenia pakietu telewizji idealnie dopasowanego do swoich potrzeb, ale też same w sobie robią spore wrażenie. Za niewielką opłatę miesięczną oferują bowiem od 34. do nawet 177. kanałów.

 • Pakiet bazowy TOYA Naziemny+

Pakiet telewizyjny TOYA Naziemny+ to 34 kanały zróżnicowane tematycznie, w tym 31 w jakości HD. Zawiera zarówno ogólne stacje, takie jak TVP1 HD, TVN czy TV Puls HD, jak i te typowo informacyjne (np. TVP Info HD), takie, które głównie nadają filmy (np. Stopklatka), rozrywkowe (np. TTV HD), dokumentalno-naukowe (np. TVP Historia HD), muzyczne (np. Eska TV HP), sportowe (TVP Sport) czy przeznaczone dla dzieci (TVP ABC). Dodatkowo, bez żadnych opłat, otrzymuje się 26 kanałów w serwisie TOYA GO!

 • Pakiet bazowy TOYA Oszczędny

Pakiet Oszczędny podwaja liczbę kanałów dostępną w Naziemnym+. TOYA oferuje w nim 76 stacji telewizyjnych, z czego aż 64 w jakości HD oraz 52 darmowych kanałów w TOYA GO. Te telewizyjne obejmują 19 stacji ogólnych, 16 kanałów muzycznych, 12 rozrywkowych, 10 informacyjnych, 10 filmowych, 6 naukowo-dokumentalnych, 2 sportowe i 1 dla dzieci. Jeśli zastanawiasz się, jaki pakiet telewizji wybrać, gdy chcesz skorzystać z każdej opcji po trochu – już masz odpowiedź!

 • Pakiet bazowy TOYA Wygodny

Pakiet telewizyjny Wygodny od TOYA daje dostęp do 124. kanałów, w tym 108 w jakości HD, za mniej niż 50 zł miesięcznie. Do tego 98 stacji, które możesz oglądać bez opłat i limitów w aplikacji TOYA GO. To pakiet, w którym dla każdego znajdzie się sporo ciekawych treści – mnóstwo kanałów ogólnych i informacyjnych, aż 21 filmowe i 21 rozrywkowe oraz niewiele mniej muzycznych i naukowo-dokumentalnych. Ucieszą się również miłośnicy sportu oraz rodzice – w pakiecie Wygodnym nie brakuje stacji sportowych (6 kanałów) oraz z bajkami (również 6).

 • Pakiet bazowy TOYA Bogaty

Choć pakiet TOYA Bogaty rzeczywiście jest bogaty w kanały, to kosztuje niewiele. Za mniej niż 70 zł miesięcznie abonenci otrzymują aż 177 stacji telewizyjnych, z czego 144 w jakości HD i 5 w Ultra HD – plus bez dodatkowych opłat 134 kanały w TOYA GO. To wybór dla najbardziej wymagających widzów, lubiących duży wybór i różnorodność. W skład tego pakietu bazowego TOYA wchodzą:

 • 33 stacje rozrywkowe,
 • 29 kanałów filmowych,
 • 26 stacji naukowo-dokumentalnych,
 • 24 kanały muzyczne,
 • 23 stacje ogólne,
 • 16 kanałów informacyjnych,
 • 15 kanałów sportowych,
 • 10 kanałów z bajkami
 • i 1 stacja dla dorosłych.

A Ty, który pakiet bazowy wybierzesz dla siebie? Zapoznaj się z aktualną ofertą i ciesz się pakietem najlepiej dopasowanym do Twoich potrzeb!

Artykuł sponsorowany

Redakcja guideme24.pl