Samsung Galaxy Buds. Najbardziej innowacyjne doświadczenie audio w historii serii Galaxy!

Niezależnie od tego, czy wracasz do rozmów biznesowych w podróży, słuchasz wirtualnego wykładu w nowym roku szkolnym, czy też oglądasz swoją ulubioną usługę transmisji strumieniowej, gdy noce stają się coraz dłuższe i ciemniejsze, słuchawki Samsung Galaxy Buds są niezbędnym akcesorium, które sprawi, że jesienne wieczory będą wspaniałe.

Samsung Galaxy Buds stworzone dla miłośników muzyki

Dla tych, którzy lubią tworzyć idealną jesienną playlistę, chodzić na poranne spacery i słuchać najnowszych utworów lub podcastów w drodze do pracy, najwyższa jakość dźwięku jest niezbędna. Mając to na uwadze, najnowsze Samsung Galaxy Buds2 Pro zostały stworzone w taki sposób, aby zapewnić wyraźny, bogaty dźwięk, zapewniający w pełni wciągające wrażenia słuchowe. Spokojne nuty w jazzowym stylu, delikatne elektroniczne dźwięki, a może mocniejsze rockowe brzmienie na pobudzenie w drodze do pracy? Usłysz to na nowo z Samsung Galaxy Buds!

Miłośnikom muzyki najnowsze Galaxy Buds2 Pro zapewniają doskonały sposób na słuchanie ulubionych albumów, z wysokim zakresem dynamiki i krystalicznie czystą rozdzielczością dźwięku. Oczekujesz najwyższej jakości? Słuchawki Budr2 Pro oferują teraz 24-bitowy dźwięk bezprzewodowy Hi-Fi, pozwalając słuchaczom usłyszeć najcichsze melodie lub najbardziej finezyjne symfonie. Dzięki 24-bitowemu[1] przetwarzaniu z najnowszych smartfonów Galaxy, słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro zapewnia bogate dane i solidny dźwięk, który zwalcza zakłócenia, pozwalając użytkownikom usłyszeć dźwiękowe niuanse.

Samsung Galaxy Buds – niezbędne dla entuzjastów rozrywki

Koniec lata i powrót jesieni, zbliżająca się zima i coraz dłuższe wieczory niosą ze sobą nowe filmy i programy telewizyjne, kolejne sezony emocjonujących seriali, jak również nowe serie rozgrywek sportowych. To idealna pora roku dla entuzjastów rozrywki. Nowe Samsung Galaxy Buds2 Pro pozwalają w pełni zanurzyć się we wszystkim, co oglądasz, zapewniając najlepszą rozrywkę. Wyposażone w innowacyjną funkcję Dźwięk 360 stopni, słuchawki Galaxy Buds2 Pro oferują hiperrealistyczny dźwięk, który sprawia, że ​​użytkownicy są skoncentrowani na akcji lub stanowią część tłumu na stadionie, tworząc niemal integralną część otoczenia. Głębsze, bogatsze brzmienie dostarczane w pełnym dźwięku przestrzennym zapewnia w pełni wciągające wrażenia i jest obsługiwane przez Dźwięk 360 stopni z Direct Multi-channel. Dodatkowo, dzięki spersonalizowanemu i bezpiecznemu dopasowaniu Galaxy Buds2 Pro, noszenie jest wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Kolejny odcinek nowego serialu? A może dogrywka ważnego meczu? Oglądaj i słuchaj bez przeszkód i w pełnym komforcie z Samsung Galaxy Buds!

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] Wsparcie 24-bitowego dźwięku może się różnić zależnie od aplikacji

Redakcja guideme24.pl