Vostok Europe – poznaj futurystyczne zegarki Atomic Age!

Era rozwoju techniki jądrowej jest kluczową częścią okresu rozwoju technologicznego współczesnego świata. Seria zegarków Vostok Europe stworzona i związana jest z fizyką. Litewska firma Vostok to interesująca firma, które zajmuje się produkcją zegarków przeznaczonych do specjalnych zadań. Atuty, jakimi są wysoka wytrzymałość i wielość funkcji pomogły zegarkom tej produkcji znaleźć się w Księdze Rekordów Guinnessa.

Vostok Europe, czyli historia niezawodnej jakości

Vostok to firma, która zajmuje się produkcją zegarków od dosyć niedawna. Swoją działalność firma rozpoczęła dwadzieścia lat temu w 2003 roku. Kontrakt zawarty między przedsiębiorstwami Chystopol Watch oraz Vilnius Koliz zapoczątkował powstanie firmy. Zegarki męskie Vostok mogą kojarzyć się z radzieckimi produkcjami jednak nic bardziej mylnego. Vostok pisane jest czcionką łacińską, a nie cyrylicą. Firma powstała w Litwie i stamtąd się wywodzi. Swoje pierwsze sukcesy marka świętowała już rok po otworzeniu działalności gospodarczej. Miało to miejsce w Szwajcarii podczas prezentacji zegarków na luksusowych targach Baselworld. Zegarki Vostok zostały niezwykle pozytywnie odebrane wśród konsumentów i firm zegarmistrzowskich. Przedsiębiorstwo zostało zmotywowane takim obrotem spraw i zaczęło przez kolejne miesiące intensywnie pracować nad promocją i rozszerzeniem dystrybucji zegarków. Działania firmy nie poszły na marne, ponieważ po czterech latach działalności zegarki Vostok można było już kupić w ponad trzydziestu krajach na całym świecie. Wysoka jakość wykonania oraz wiele funkcji sprawiło, że zegarki stały się popularne wśród sportowców. Współpracę z firmą zawarły takie postacie jak Žydrunas SavickasJurgis Kairys, którzy byli strongmanami, Benediktas Vanaga, czyli litewski rajdowiec, czy Marcin Tybura, polski zawodnik MMA. Firma w dzisiejszych czasach rozszerza swoje działanie na coraz większy rynek zbytu, powiększa asortyment i staje się jeszcze bardziej popularna na całym świecie.

Vostok Europe

Nowość! Futurystyczne zegarki Vostok Europe Atomic Age

Osoby, które uwielbiają zegarki Vostok Europe, są świadome tego, że urządzenia tej firmy charakteryzuje zdecydowany i męski krój. Firma Vostok wywodząca się z Litwy wybiera solidne projekty, których przykładami są zegarki z linii VE N-1 Rocket lub VE Anchar. Urządzenia desygnowane marką Vostok z linii Atomic Age mają nową budowę koperty o wielokątnej obudowie. To świetna opcja dla użytkowników, którzy preferują zegarki o budowie masywnej koperty. Urządzenia z tej linii cechuje średnica wielkości 48 mm, a grubość zegarka to zaledwie 19,7 mm. Masywny bok z koroną jest charakterystyczną cechą budowy tych zegarków. W zależności od mechanizmu, urządzenie Vostok może posiadać dodatkowe przyciski chronografu. W zegarkach Vostok Europe zainstalowane jest podświetlenie Trigalight wraz ze szkłem mineralnym K1. Urządzenia cechuje wysoka wodoszczelność klasyk 20 ATM.

Futurystyczne zegarki

Sięgnij po niezawodność Vostok Europe!

Wiele osób na świecie pragnie, aby nabyć zegarek desygnowany marką Vostok. To wytrzymałe, męskie zegarki, które cechują się bardzo dobrą konstrukcją, wykończeniem i funkcjonalnym wyposażeniem. Litewska firma to ekspert w dziedzinie sztuki zegarmistrzowskiej. W ofercie przedsiębiorstwa Vostok znajduje się szeroki asortyment zegarków wyposażonych w masywne koperty wykonane ze stali szlachetnej. Trwały materiał chroni wnętrze urządzenia. Interesujące wykończenie i kształt dodaje oryginalnego charakteru zegarkom męskim. Serce urządzenia, czyli napęd zegarka Vostok Europe to wysokiej klasy mechanizm. Tarcze zegarka wyposażone są w sub-tarcze chronografy i nowoczesne podświetlenie wraz z datownikami. To idealny wybór dla sportowców ekstremalnych, survivalowców, ale również dla panów, którzy lubią posiadać unikatowe dodatki. Główne atuty, które zachęcają do zakupu zegarków Vostok Europe to ciekawe zestawienie kolorystyczne, trwałe i wysokiej jakości materiały produkcyjne, czyli guma, skóra naturalna oraz utwardzone szkło mineralne, a także oryginalne wzornictwo cyferblatów. Zegarki Vostok Europe to bardzo znana marka na rynku zegarmistrzowskim. Ma na swoim koncie wiele różnych sukcesów sportowych. Podczas wyścigu od Murmańska do Władywostoku w 2005 roku zostały podstawowym czasomierzem podczas wyścigu. W kolejnych latach sportowcy używali tych zegarków podczas rajdu Dakar. Wodoszczelność na poziomie trzystu metrów oraz automatyczny zawór helowy, pozwoliły tym zegarkom stać się podstawowym wyposażeniem dla profesjonalnych nurków. W 2013 roku podczas Mistrzostw Świata w Grecji świetnie sprawdziły się w nurkowaniu swobodnym.

Materiał zewnętrzny

Redakcja guideme24.pl