Zegarek Citizen męski – sprawdź 5 najlepszych modeli z kolekcji Promaster

Zastanawiasz się, który zegarek Citizen wybrać? Czasomierze japońskiego producenta to gwarancja precyzji i niezawodności, którą szczególnie cenią sobie mężczyźni wciąż przekraczający granice swoich możliwości. Zegarki Promaster świetnie sprawdzają się w środowiskach ekstremalnych. Są idealne dla fanów nurkowania, każdy cechuje wodoszczelność, możesz zanurzyć się z nim na głębokość aż 200 m. Seria zadebiutowała na rynku pod koniec lat 80. i od razu skradła serca użytkowników na całym świecie. Tym bardziej, że sportowe zegarki Citizen doskonale wpisują się również w miejski krajobraz. Myślisz sportowy casualowy zegarek? Mówisz zegarek Citizen męski z kolekcji Promaster. Wyjątkowa trwałość i funkcjonalność za sprawą innowacyjnych technologii to domena japońskiej marki. Poznaj serię najlepszych sportowych zegarków Citizen Promaster!

Zegarek Citizen męski – Citizen Promaster

Niezwykle stylowy czarny zegarek Citizen męski wyposażony został w mechanizm automatyczny. Właściwie noszony i systematycznie serwisowany cechuje się niezwykłą precyzją odmierzania czasu. Wyświetlacz wskazuje datę, dni tygodnia oraz rezerwę chodu. Okrągła koperta 44 mm okala czarną tarczę z nowoczesnymi, minimalistycznymi indeksami, chronioną odpornym na zarysowania szkłem szafirowym. Całość dopełnia lekka bransoleta ze stali szlachetnej. To zegarek sportowy, ale czerń pasuje do wszystkiego i nigdy nie wychodzi z mody! A niebywałej klasy dodaje mu nowoczesny, elegancki design. 

Zegarek Citizen męski – Citizen Promaster Diver Super Titanium

Typowo sportowy model na niebieskim kauczukowym pasku. Wyposażony w mechanizm solarny bazujący na unikalnej technologii Eco drive czyli baterię ładowaną energią słoneczną. Ten zegarek zasilany światłem może działać nawet kilka lat bez konieczności dodatkowego ładowania. Wskazuje datę i rezerwę chodu. Ciekawy design tworzy okrągła koperta 47 mm w kształcie beczki, wprost stworzona do szerokiego nadgarstka, okalająca niebieską tytanową tarczę zwieńczoną szkłem mineralnym o niezwykłej odporności na zarysowania. Ten model Citizen Eco-Drive jest idealny dla fanów aktywnego trybu życia i sportowców.  

Zegarek Citizen męski – Citizen Promaster

Temu niezwykle eleganckiemu zegarkowi japońskiej marki Citizen wyglądem bliżej do klasycznych zegarków. Na pewno polubi się nie tylko ze stylizacjami casual i smart casual, ale również z garniturem. Charakteru dodaje mu lekka tytanowa bransoleta i stylowe, oszczędne w formie wskazówki i indeksy. Wyposażony został w jedną z nowoczesnych technologii – Radio controlled, co pozwala mu automatycznie ustawiać precyzyjny czas za pomocą fal radiowych. Genialne rozwiązanie dla osób podróżujących przez różne strefy czasowe! Poza datą wskazuje również wieczny kalendarz. Wytrzymałe na zarysowania szko szafirowe chroni czarną, elegancką tarczę okoloną klasyczną, okrągłą kopertą o szerokości 43 mm. Ten wyjątkowy model z pewnością spodoba się mężczyznom z klasą.

Zegarek Citizen męski – Citizen Promaster Metropolitan Adventurer

Mechanizm solarny pozwala na ładowanie baterii energią słoneczną, idealne rozwiązanie dla osób proeko! Spodoba się im również piękny, naturalny, zielony kolor miękkiego paska i tarczy, wskazującej datę i rezerwę chodu. Tarczę chroni stalowa, okrągła koperta o szerokości 44 mm. Ten model męskiego zegarka świetnie odnajdzie się w stylizachach casualowych i smartcasualowych. Genialny wybór dla podróżników, miłośników miejskiego looku i fanów militariów.

Zegarek Citizen męski – Citizen Promaster 

To szalenie stylowy, solidny model czasomierza Citizen z elegancką bransoletą wykonaną z tytanu. Użyty w nim Super Titanium™ to niezwykły materiał wykonany przy pomocy specjalnej technologii przetwarzania tytanu. Jego powierzchnia dodatkowo utwardzana jest technologią Duratect. Wyposażony w chronograf, ten zegarek męski Citizen łączy w sobie mechanizm Eco-drive i Radio controlled.

Seria Promaster to japońskie zegarki sportowe z wyjątkową klasą. Szukaj najlepszego modelu dla siebie w autoryzowanych sklepach, w najlepszej cenie!

Materiał zewnętrzny

Redakcja guideme24.pl