Wegańskie gadżety erotyczne Vegan Fetish – co warto wiedzieć?

Vegan Fetish to nowa kolekcja akcesoriów erotycznych do bondage i BDSM wykonana z wegańskich składników. Co oferuje marka i z czego dokładnie wykonano poszczególne produkty?

W ostatnich latach na rynku gadżetów erotycznych pojawiły się produkty w pełni wegańskie, które od razu stały się hitem. Obecnie jedną z najbardziej znanych marek produkujących gadżety erotyczne dla wegan jest Vegan Fetish. Co należy wiedzieć o takich gadżetach, co znajduje się w ofercie marki, a także – czy są one dobrej jakości? O tym i więcej w poniższym artykule. 

Absolutna nowość na rynku, czyli gadżety erotyczne dla wegan – Vegan Fetish

Ekologiczne zabawki to idealna okazja na oddanie się harmonii z naturą. Vegan Fetish to nowa kolekcja akcesoriów erotycznych do bondage i BDSM, która koncentruje się na wykorzystaniu zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska materiałów bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego.

Jest to zatem szczególna propozycja dla wegan, którzy zapewne wiedzą, iż nie wszystkie produkty erotyczne wolne są od składników pochodzących od zwierząt. Weganizm wykracza daleko poza jedzenie, docierając także do sfery erotycznej. W końcu nie jest to tylko dieta, lecz styl życia, o którym mają pojęcie twórcy linii gadżetów Vegan Fetish.

gadżet

Z czego wykonane są gadżety Vegan Fetish?

Produkty marki gadżetów erotycznych Vegan Fetish wykonane są z materiałów skóropodobnych (wegańskich) i pakowane w opakowania wielokrotnego użytku. Do ich produkcji nie są stosowane żadne barwniki mające pochodzenie zwierzęce. Wszystkie produkty mają także etykietę „FSC” co oznacza zrównoważone wykorzystanie papieru lub produktów z drewna w produkcji opakowań i zabawek do BDSM. Oprócz ekologicznej skóry Vegan Fetish stosuje także materiały biodegradowalne jak choćby naturalny korek, czy ekologiczny welur.

vegan fetish

Oprócz ceny i jakości trwałość produktu jest również niezbędna w dynamicznie rozwijającym się przemyśle zabawek erotycznych. Produkując jak najmniej odpadów, obecne i przyszłe pokolenia mogą w pełni cieszyć się przyjemnością wynikającą z seksu – jak głosi filozofia Vegan Fetish. W praktyce oznacza to, że materiały, które służą produkcji gadżetów, znane są z następujących cech:

  • Użycie zerowej ilości produktów pochodzenia zwierzęcego;
  • Jak najwięcej materiałów użytych w produkcji nadaje się do recyklingu;
  • Produkty nie są testowane na zwierzętach.

Gadżety wyglądają i zapewniają zatem podobne, a nierzadko lepsze doznania niż produkty wykonane z produktów zwierzęcych, z jednocześnie lepszym efektem dla środowiska. W ten sposób unikane jest produkowanie odpadów z tworzyw sztucznych i skupienie się na wysokiej jakości produktach z materiałów ekologicznych. Jakie gadżety zatem oferuje Vegan Fetish?

gadżet erotyczny

Co marka ma w swojej ofercie?

Vegan Fetish w swojej ofercie obecnie przedstawia trwałe i niezwykle przyjemne w użytku wegańskie gadżety do BDSM. Dzięki wykorzystaniu wegańskiej skóry, silikonu, weluru, naturalnego brązowawego korka i metalowych elementów produkty Vegan Fetish to wysokiej jakości gadżety do BDSM. W ofercie znajduje się obecnie 7 produktów:

  • Zestaw do krępowania BDSM – pakiet gadżetów idealny do różnorodnych zabaw. Dzięki regulowanym pasom i możliwością przymocowania do łóżka albo innego obiektu zapewniają niesamowite wrażenia. Całokształt stworzony został na bazie trwałej skóry wegańskiej;
  • Knebel – regulowany knebel wykonany z trwałego ekologicznego silikonu. Z kolei pasek knebla wykonany jest z regulowanego, naturalnego korka, który może być dopasowany do każdej osoby;
  • Kajdanki z naturalnego korka – produkt wykonany z połączenia korka i metalowych elementów, takich jak łańcuch utrzymujący oba mankiety w ryzach. Miękki plusz znajdujący się wewnątrz zapewni przyjemne doświadczenia;
  • Obroża i smycz z korka Vegan Fetish – pakiet dwóch produktów o naturalnym, brązowym kolorze. Korek użyty w wykonaniu gadżetów jest niezwykle trwały, z tego względu nie ma obawy o żadne oderwanie materiału przez mocne pociągnięcie metalowej smyczy;
  • Obroża i smycz z wegańskiej skóry – produkt stworzony dla lubujących charakterne BDSM. Obroża ma ciekawe ćwiekowane dodatki, z kolei całość wykonana została z miękkiej, a zarazem wytrzymałej ekologicznej skóry;
  • Packa erotyczna – niezwykle seksowny gadżet nie tylko do zabaw BDSM, ale także podczas stosunku. Usztywniana packa zbudowana jest na bazie wegańskiej skóry i weluru, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni, a także jest w stanie przynieść kuszące emocje w trakcie zabawy;
  • Kajdanki z wege skóry – doskonały dodatek z metalowymi elementami do erotycznych wieczorów z BDSM. Kajdanki wykonane są z czarnej, zapinanej na rzepy wegańskiej skóry. Z kolei całość połączona jest metalowym łańcuchem.
wegański gadżet erotycnzy

Gadżety Vegan Fetish – prawdziwy Hit!

Gadżety do BDSM od Vegan Fetish zapewniają nie tylko wspaniałe doświadczenia w trakcie ich użytkowania, lecz przyczyniają się również do zdrowszego, a tym samym bardziej przyjaznego dla zwierząt świata.   

Artykuł sponsorowany

Redakcja guideme24.pl