Jak zmienić nazwę na Instagramie?

Instagram jest aplikacją oraz portalem internetowym służącym do dzielenia się zdjęciami. Cechą charakterystyczną portalu jest kwadratowy format, do którego dostosowywane są wszelaki fotografie. W ramach Instagrama znaleźć możemy wiele filtrów pozwalających uatrakcyjnić naszą twórczość. Ta bezpłatna aplikacja dostępna jest dla każdego użytkownika systemu Android, IOS oraz Windows Phone. Dowiedz się, jak zmienić nazwę na instagramie!

Co to jest Instagram i jak działa?

Instagram, podobnie jak popularny Facebook, posiada tablicę, gdzie pojawiają się wszelkie zdjęcia użytkowników. Instagram umożliwia interakcje przy pomocy wiadomości prywatnych bądź komentarzy pod zamieszczanymi postami. Można też docenić fotografię bądź film ikonką serduszka. Bardzo ważną cechą tej aplikacji jest także obecność hashtagów. Są to oznaczenia zdjęć określających na przykład miejsce, czas, atmosferę bądź emocje, z jakimi wiążemy publikowaną przez nas grafię. Taki zamieszczone w języku angielskim będą wyszukiwane przez większe grono użytkowników.

jak zmienić nazwę na ig

Jak zmienić nazwę na Instagramie?

Często się zdarza tak, że pierwszy impuls kierujący nami w czasie wybierania nazwy profilu okazuje się być zbyt pochopnym. Nierzadko zdarzy się, że po dłuższych namysłach nie jesteśmy zadowoleni z wybranego przez nas pseudonimu. Często po prostu odbijamy z treścią w innym kierunku, niż na początku było w założeniach. Nazwa profilu na Instagramie na szczęście nie jest ostateczna i nie do zmienienia. Nasz błąd można w łatwy sposób skorygować poprzez opcje dostępne zarówno w aplikacji, jak i bezpośrednio na witrynie internetowej Instagrama.

Jak zmienić imię na FB?

Jak zmienić nazwę na Ig za pomocą aplikacji?

By zmienić naszą nazwę profilu poprzez użycie aplikacji, trzeba w pierwszej kolejności wejść w zakładkę „mój profil”. Jest ona widoczna na dole ekrany, w prawym rogu. Po dotknięciu ikonki przeniesiemy się na główną stronę naszego konta. Po prawej stronie, poniżej liczb, które określają liczbę postów i obserwujących, znajdziemy przycisk „edytuj profil”. Dotknięcie go, umożliwi uzyskać dostęp do wszelkich opcji personalizacji. Z tej pozycji można zmienić swoje imię oraz nazwisko wyświetlanie na Instagramie. Można także dodać adres naszej strony internetowej, edytować biogram bądź zrobić kilka innych rzeczy – najważniejszą będzie przede wszystkim zmiana nazwy użytkownika w serwisie. Musimy jedynie wybrać prawidłową rubryczkę, następnie wymazać stary pseudonim, a na końcu wpisać w jej miejsce nową nazwę i to wszystko!

jak zmienić nazwę na instagramie

Zmiana nazwy profilu Instagrama na stronie internetowej

Z Instagrama można także korzystać poprzez przeglądarkę internetową. Obecnie wydaje się, że jest to zdecydowanie rzadziej wykorzystywany sposób w prowadzeniu Instagrama. Nic bardziej mylnego, ponieważ według wielu statystyk okazuje się, iż ponad 55% użytkowników korzysta z tego medium przy pomocy logowania z poziomu witryny internetowej. Layout stronki różni się trochę od formy przedstawionej w aplikacji, dlatego uzyskanie dostępu do istotniejszych opcji odbywa się także w troszkę inny sposób. Jeśli chcemy zmienić nazwę profilu, to droga od strony głównej do strony z ustawieniami jest bardzo prosta. By zmienić naszą nazwę profilu przy pomocy przeglądarki, trzeba pierw kliknąć ikonkę popiersia, która powinna przekierować nas bezpośrednio na nasz profil. Tutaj powinniśmy znaleźć przycisk „edytuj profil” – w odróżnieniu od aplikacji zamieszczony jest zaraz obok nazwy naszego profilu. Po kliknięciu w niego uzyskamy dostęp do tych samych opcji dostępnych także w aplikacji. Należy wybrać właściwą rubrykę, wymazać starą nazwę i wpisać nową.

Jak wyłączyć reklamy na YT?

Redakcja guideme24.pl