Jak zmienić imię na FB?

Facebook to zdecydowanie najpopularniejszy serwis społecznościowy, z którego codziennie korzysta setki milionów użytkowników na całym świecie. Serwis ten daje możliwość dzielenia się ze znajomymi przeżywanymi chwilami. Ponadto dzięki rozbudowanej społeczności serwis ten daje możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Sprawdźmy, jak zmienić imię na FB?

Jak nazywani są użytkownicy FB?

Użytkownicy Facebooka rozpoznaje się dzięki imieniu i nazwisku. Wprowadza się je jako nazwa w czasie tworzenia konta. Oczywiście dane te nie muszą być prawdziwe, a imię i nazwisko może być wymyślone. Nieprawdziwe informacje o użytkowniku, który korzysta z danego konta, mogą być jednak utrudnieniem w znalezieniu osoby. Ukrywanie się w ten sposób ma również wiele zalet, ponieważ postronne osoby nie mogą śledzić, tego, co użytkownik robi prywatnie. Dlatego warto wiedzieć, jak zmienić imię na fb. Często użytkownicy Facebooka wyrażają swoje opinie, które bywają skandaliczne lub mogą obrażać daną grupę społeczną, lub odbiorców. Właśnie w tym celu niezwykle użyteczne jest zmienienie swoich prawdziwych danych na wymyśloną przez nas nazwę. Pozwoli to ukryć się przed pracodawcą, współpracownikami czy kontrahentami.

Jak wyłączyć reklamy na YT?

jak zmienić imię na fb

Po co zmieniać imię na Facebooku?

Najczęściej dane, które wprowadza się podczas tworzenia nowego konta na Facebooku, nie muszą być zmieniane. Jednakże może dojść do sytuacji, w której będzie to konieczne. Wtedy trzeba wiedzieć, jak zmienić imię na fb. Może to wynikać np. z zawarcia związku małżeńskiego lub wtedy kiedy po prostu chce się użyć zdrobnienia imienia zamiast oficjalnej przyjętej formy. Tego typu zmiana może być dokonana, niezależnie od tego, gdzie używany jest Facebook. Wszelkich zmian można dokonać na komputerze oraz tablecie i smartfonie. Facebook jest serwisem niezwykle otwartym dla użytkowników, pozwala on modyfikować zawarte w profilu informacje dotyczące płci, zatrudnienia czy wykształcenia. Daje on również możliwość dowolnej zmiany imienia i nazwiska.

Jak zmienić nazwę na Instagramie?

Jak wygląda nazwa użytkownika na FB?

Warto pamiętać o tym, że zmieniając dane osobowe na Facebooku, nie można podać po prostu losowych i fikcyjnych danych. Użytkownicy tego serwisu są rozpoznawani właśnie po imieniu i nazwisku, których używają w prawdziwym życiu. Mając to na uwadze, należy podać imię i nazwisko, które nie będzie zawierało niestandardowych znaków. Zaliczają się do tego symbole i cyfry oraz zmieszane duże i małe liter. Ważne jest to, aby zmieniane dane nie dotyczyły np. nazwy przedsiębiorstwa, które prowadzimy. Facebook przygotował dla firm specjalną opcję, udostępniania profili firmy w postaci Stron Facebooka.

jak zmienić imię na fb

Jak zmienić imię na FB?

W celu zmiany danych takich jak imię i nazwisko na Facebooku należy zalogować się na swoje konto na komputerze, smartfonie lub tablecie. Aby się zalogować, trzeba znać swoje hasło oraz login podane w czasie tworzenia konta. Po zalogowaniu się wystarczy odnaleźć ikonkę w formie gwiazdki. Jest to ikonka, która prowadzi do opcji, wśród których będzie zmiana imienia i nazwiska. Następnie należy znaleźć Ustawienia konta lub Ustawienia, w których będzie dostępny panel opcji „Imię i nazwisko”. Następnie w wyświetlonych rubrykach będzie możliwość wpisania nowych danych. Należy więc informacje wprowadzić odpowiednio w „imię” lub „nazwisko”. Po wpisaniu danych wystarczy już tylko zaznaczyć opcję „Zapisz zmiany”. Co ciekawe serwis Facebook daje również możliwość dopisania do swojego profilu także innych danych. Na przykład drugiego imienia, ksywki lub w przypadku kobiet, także nazwiska rodowego. Ostatnia opcja jest przydatna dla Pań z tego względu, że po zmianie nazwiska bardzo ciężko jest je wyszukać spośród milionów innych.

Redakcja guideme24.pl