Jak wyłączyć reklamy na YT?

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby jednej z najbardziej popularnych platform, na których można bezpłatnie słuchać muzyki, oglądać nagrania znanych osób, a nawet znaleźć sporo dobrych filmów. YouTube to strona, która znana jest i uwielbiana przez ludzi w każdym wieku. Niestety, wraz z jej rozwojem i popularnością, pojawiły się na niej również reklamy. Nie cieszą się zbyt dużą popularnością wśród obserwatorów. Zanim użytkownik serwisu posłucha płyty swojego ulubionego zespołu lub obejrzy najnowszy vlog influencera, często musi przez 10 – 15 minut oglądać najróżniejsze reklamy. Czy jest jednak możliwość, by tego uniknąć?
Jak wyłączyć reklamy na yt? Ja cieszyć się muzyką i filmami bez drażniących reklam? Na te oraz na wiele więcej pytań związanych z tym tematem odpowiedzi znaleźć można poniżej.

YouTube bez reklam – czy to możliwe?

Reklamy na wielu popularnych serwisach nie są zaskoczeniem. Wiele osób, które tworzy cieszące się dużym zainteresowaniem strony zarabia w ten sposób, dlatego też podpisują oni umowy z reklamodawcami na kilkusekundowe, a nawet kilkuminutowe reklamy, które najczęściej pojawiają się na początku lub w środku rozmaitych filmików na YouTube. Wielu odbiorców drażnią jednak głośne, kolorowe reklamy, które zakłócają ulubione programy. Tematyka tych reklam również bywa męcząca. Proszki do prania, kosmetyki, biżuteria, sieci komórkowe, artykuły spożywcze – tego typu rzeczy bardzo często reklamowane są na YouTube, co bardzo nie podoba się jego użytkownikom. Dlatego też wielu z nich coraz częściej szuka sposobu, jak wyłączyć reklamy na yt. Ja się okazuje w praktyce jest kilka opcji, o których warto się dowiedzieć. Dzięki nim fani serwisu bez żadnych zakłóceń będą mogli się cieszyć muzyką, ulubionymi serialami oraz ciekawymi filmikami swoich ulubionych artystów.

youtube premium cena

Konto Premium, czyli jak wyłączyć reklamy na yt

Użytkownicy serwisu YouTube doskonale wiedzą, iż zarejestrowane osoby mają więcej możliwości, jeżeli chodzi o rozmaite działania na tym portalu. Jeżeli często korzysta się z tej strony warto więc założyć konto, które daje szereg możliwości. Jeżeli o koncie mowa, tak jak to bywa na wielu tego typu stronach użytkownicy, którzy oczekują większych przywilejów muszą zapłacić. YouTube także stworzył możliwość stworzenia kont Premium, dzięki któremu zainteresowani będą mięli dostęp do wielu filmów, seriali, klipów muzycznych, które można oglądać bez jakichkolwiek zakłóceń. Wykupienie abonamentu Premium spowoduje to, że reklamy nie będą przerywać odbiorcom tego, co oni aktualnie oglądają. Jest to wygodna opcja, która na pewno wielu osobom bardzo się spodoba.

Jak zmienić nazwę na Instagramie?

YouTube premium cena

Ci, którzy chcą się cieszyć muzyką i filmami pozbawionymi reklam, będą musieli zapłacić około 24 zł na miesiąc. Taki abonament można wykupić na miesiąc, jak i od razu na kilka miesięcy, a nawet na rok. Użytkownicy konta Premium od razu po wykupieniu abonamentu odczują różnicę korzystania z serwisu. Dlaczego? Nie tylko reklamy nie będą im przeszkadzać, ale również będą mogli pobierać filmy i muzykę na telefon lub komputer, a także oglądać wszystko co jest dostępne na platformie – offline. To jednak nie koniec przywilejów dla użytkowników konta Premium. Oprócz wymienionych powyżej możliwości, użytkownicy otrzymają także dostęp do: YouTube Originals, YouTube Kids oraz YouTube Music Premium. Jakby tego było mało, ci co opłacą abonament Premium uzyskają także możliwość możliwość korzystania z aplikacji w tle.

jak wyłączyć reklamy na yt

Czy konto Premium to dobry wybór?

Jak wynika z powyższego, warto zainwestować w tego typu udogodnienie, gdyż można zaoszczędzić tym sposobem wiele czasu na obejrzenie tego, co naprawdę użytkowników interesuje.
Trzeba jednak przyznać, iż najczęściej na konto Premium decydują się osoby, które regularnie korzystają z serwisu. Wykupienie abonamentu tylko po to, by raz w miesiącu obejrzeć vlog znanej osoby nie ma najmniejszego sensu. Jeżeli jednak chce się, by ulubiona muzyka towarzyszyła nam na co dzień, zdecydowanie warto w taką opcję zainwestować.

Jak zmienić imię na FB?

Redakcja guideme24.pl